Оберіть автомобіль

Умови доставки та оплати


Умови доставки

Доставка здійснюється перевізником Нова Пошта. Ви можете отримати свої замовлення навіть у найвіддаленіших куточках України. Оплата за доставку проводиться клієнтом при отриманні замовлення відповідно до тарифів перевізника. Термін доставки 1-2 дні без урахування вихідних. Замовлення оформлені після 15:00 відправляються протягом наступного робочого дня.

Доставка можлива на відділення, поштомат чи кур'єром на будь-яку адресу в Україні крім тимчасово окупованих територій та територій де ведуться активні бойові дії.

Дізнатися адреси представництв у Вашому місті (регіоні), їх телефони і тарифи Ви можете на сайті https://novaposhta.ua/

Термін зберігання вантажу на складі транспортної компанії "Нова Пошта" становить 5 днів з моменту прибуття, по закінченню цього терміну посилка буде повернена відправнику. Шановні покупці, якщо у Вас з будь-яких причин не виходить забрати посилку в установлений термін, просимо Вас зв'язатися з нашими представниками для зміни реквізитів одержувача, це дозволить уникнути ситуації, коли Ваш вантаж, відправлений в термін, повернеться на склад відправника.

УВАГА! Автоматичне повернення відправлень на 6-ий день після прибуття на відділення. У разі повернення відправлення ВСЕ послуги за пересилку в обидві сторони і зберігання посилки оплачуються Замовником.

Умови оплати

Оплата продавцю здійснюється в момент отримання замовлення у перевізника після ретельного огляду та перевірки комплектності. Фіскальний чек через програмний РРО видає продавець товару за фактом його оплати. Маркетплейс не виступає посередником в операції купівлі-продажу товару покупець та продавець здійснюють її напряму між собою.

Покупець має право поскаржитись в службу підтримки маркетплейсу на дії чи бездіяльність продавця. Маркетплейс не приймає скарг стосовно якості чи комплектності товарів отриманих у поштової служби. Товари та послуги, придбані в маркетплейсі "motorno.com.ua" можна повернути або обміняти в терміни і порядку відповідно до закону України «Про захист прав споживача» та політики.

За домовленістю з продавцем товарів можлива повна або часткова передоплата на реквізити ФОП чи ЮО продавця, передоплата здійснена безготівково підпадає під дію закону про «Про захист прав споживача» та Господарський кодекс України.