Оберіть автомобіль

Політика повернення/обміну товару та відшкодування оплати


Власником маркетплейсу "motorno.com.ua" є Приватне підприємство "АБП-сервіс", що надає посередницькі послуги у вторгівлі продавцям товарів та послуг. Покупці мають право поскаржитись власнику маркетплейсу на дії чи бездіяльність продавців. Власник маркетплейсу не приймає скарг стосовно якості чи комплектності товарів придбаних на маркетплейсі. Товари та послуги, придбані в маркетплейсі "market.autoselling.eu" можна повернути або обміняти в терміни і порядку відповідно до закону України «Про захист прав споживача».

Умови повернення

Повернення товару здійснюється продавцю, у якого була здійснена покупка даного товару, тобто тому продавцю, який фактично відправив товар.

Радимо ретельно оглядати товар при отриманні поштовими сервісами. У разі виявлення недоліків, або невідповідності товарам задекларованим якостям – найпростіше просто не оплачувати товар.

Обмін і повернення товару належної якості

Ви можете обміняти товар належної якості на аналогічний товар. Обмін товару проводиться протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за умови, що товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також є товарний чек або касовий чек або інший документ, що підтверджує оплату приданого товару.

За угодою з Вами обмін товару може бути проведений при надходженні аналогічного товару в продаж. У разі, якщо аналогічний товар відсутній у продажу на день звернення, Ви маєте право вимагати повернення сплаченої суми.

У разі відмови покупця від товару належної якості, вартість доставки товару та відправлення його назад поштовою компанією не повертається.

Обмін і повернення товару неналежної якості

Обміну та поверненню не підлягають товари, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України" Про захист прав споживачів ", як такі, що не підлягають обміну (поверненню).

Якщо ви отримали товар неналежної якості (несправний або такий, що не може забезпечити виконання своїх функцій) ви маєте право повернути або обміняти товар. У разі відправки нам бракованого товару, ми відшкодуємо ваші витрати на доставку та зворотну пересилку.

Ми надаємо клієнтам можливість перевірки товару на недоліки протягом 14 днів. Якщо дефект виявлений Вами по закінченню 14 днів, визначених законодавством, ми розглядаємо кожен випадок в індивідуальному порядку.

В будь-якому разі, для повернення товару покупцеві необхідно заповнити заяву встановленого зразка.

Повернення грошей

Сума, сплачена за товар, повертається таким же способом, яким вона була внесена: готівкою, якщо покупка була оплачена готівкою або перерахуванням на розрахунковий рахунок, якщо оплата була проведена безготівковим способом.

Для повернення готівкових коштів, необхідно пред'явити:

  • касовий чек (якщо є) або інший документ, що засвідчує оплату
  • паспорт